• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare mendoni ?

Status
Temë e mbyllur.

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Cfare mendoni per radion ne Portal Page qe fillon muzika sa hapet webi eshte dicka e bezdisshme apo ju pelqen ? Ose ndoshta do ishte me mire te ishte si radio buton por te fillonte muzika vetem kur ti jepje play ?

Pres ankesa dhe falenderime :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni ?

joooooooo looooool mos e fik se mua me pelqen bile kur hyra me disponoj :p mire eshte mos e ngacmo po kishte qen mire te kendonte dhe gjate postimeve se sa hapa faqen kendonte + dj te kete akoma me mire :)
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Cfare mendoni ?

Dhe per mendimin tim eshte super :D mire thote meri per play ose pause e kane vete ne dore.Ju pergezoj dhe una :)
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Por sjam i sigurt nqs eshte auto play ndoshta behet pak e bezdisshme sepse mund te kesh bokset hapur ne maksimum dhe kur futesh ne forum te vjen si bomb muzika hahahahahaha, por eshte edhe tjetra qe po se lash auto play zdo i bjer njeriu ndermend te bej play :p kshuqe prandaj eshte dilem dhe po ju kerkoja mendim. Gjithsesi falimnderit :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare mendoni ?

Na servirni një kafe, jo për gjë po na ndihmon për të punuar më shumë në vazhdimësi :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare mendoni ?

Viktima i parë nga Radio mund të kisha qënë unë dje :p Po dëgjoja disa këngë me zë të lart në kompjuter, pasi mbarojn e mbyll music player-in dhe hap forumin. Vetëm kur më vjen një oshëtim që më drodhi të tërin, fatmirësisht karrigia e kreu funksionin e saj mësë miri :D
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cfare mendoni ?

Me ra ne sy qe hapet radio me nje here.Shume mire.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top