• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare po studioni dhe ku ?

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
9,187
Pikët
113
Qeket bo te gjith shkollar ? , ku punoni kot per muhabet :p..... se shkolla bojn te terre, por......... puna pastaj eshte si ajo dardha me bishtin mrapa :ROFLMAO:
 
Top