• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare po studioni dhe ku ?

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
27,967
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare po studioni dhe ku ?

Futem ne I 95, por me prishin pune exit-et qe shkruajne: zirconium- next signal. :p
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
8,885
Pikët
113
i kam be dy der tani lol

po mendoj dicka lidhje me psychotherapy :)
That's fascinating. Kam patur major ne psy ne undergrad dhe e nderova se nuk besoj do isha e mire ne ate dege/pune. I enjoyed the few classes, but not enough. Psychotherapy sounds very interesting nqs te pelqen si deg. So many universities kan online programs qe jan shume kualitet i mire dhe ne dipllom nuk dihet fare e ke bere in person apo online. Good luck dhe mos hajde ktu te na psychoanalyzesh shume lol
 

JoKeR

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
3,274
Pikët
113
Ne kte
Mosh qe jam mu desh me e marr dhe i preofesion tjeter , ndoshta na
Hy npun . Esht per menaxhim transporti dhe ka si detyre
Mbarvajtjen e transportit nder kombtar te mallrave ne portin e durresit !
 
Top