• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare po studioni dhe ku ?

Free`dahhh

Larguar
Staff member
Anëtar
Jan 31, 2020
Postime
11,336
Pikët
113
Vendndodhja
777
E madhe 22 vjece? Ti sikur sa e mbarove nje. Kur do ta beje tjetren me e vogel?
Klasat Master dhe PHD jan te mbushura me 27-40 vjecar. E madhe thot lol
Doja te ishte shkolla e pare per mua.
Besoj se nuk jam vone.
Sivjet e perfundova. Nuk duhet bere plane ?
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
8,884
Pikët
113
Doja te ishte shkolla e pare per mua.
Besoj se nuk jam vone.
Sivjet e perfundova. Nuk duhet bere plane ?
Dhe ca problemi ka? Mund te behesh 26 vjece pa ate shkolle qe do ose 26 dhe me dipllomen qe do. Vitet ikin. Mos ki fare merak per moshen. Kush eshte dega qe enderron?
 

JoKeR

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
3,274
Pikët
113
ndersa endrra ime ne sirtar , esht te kem
Nje sirtar te mbushur plot me endrra ?
 
  • Love
Reactions: DUA

JoKeR

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
3,274
Pikët
113
Momentalisht po studioj si shfarosen mishkonjat ??
 
Top