• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare preferoni ose urreni ju...

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

"cfare preferoj ose urrej une ne veten time", besoj se kjo eshte dmth-ja e temes?
gjithsesi urrej paksa karakterin tim-brr-, ndersa preferoj trupin, kam je trup qe e admiroj shume:))
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Une do thoja, urreje nje karakteristik. Tolerimin/durimin!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Karakterin, natyren, me pak fjale gjithcka. Vecova vetem dy gjera qe nuk doja t'i kisha kaq te theksuara sa i kam. Realisht ndjehem mire me veten, me karakterin, natyren, fizikun e cdo gje tjeter qe ka te beje me mua. :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Super ..eshte gje ebukur ..
**hy ne Tem un do urreja ke vetja ime qe skam shum besim nganjeher ..kur sduhet tjem mosbesuese ;)
preferoj ..jam cik enigmatike ..mbase dhe kjo s'hyn pozitivisht:)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Eshte nje thenie, qe me shume duhet te jemi mosbesues sesa besues. Kot nuk kane thene "Provo - Beso" :) Po nuk u provua dicka, nuk ka arsye pse te besohet. Enigmatike? Jo, kjo nuk eshte as negative. Njeriu duhet te jete ndonjehere dhe enigmatik, jo gjithmon i kuptueshem, ka situata qe ke nevoje te jesh e tille per te anashkaluar dicka. ;)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Eshte nje thenie, qe me shume duhet te jemi mosbesues sesa besues. Kot nuk kane thene "Provo - Beso" :) Po nuk u provua dicka, nuk ka arsye pse te besohet. Enigmatike? Jo, kjo nuk eshte as negative. Njeriu duhet te jete ndonjehere dhe enigmatik, jo gjithmon i kuptueshem, ka situata qe ke nevoje te jesh e tille per te anashkaluar dicka. ;)
e 2_ta jo saher ama se ndiko keq..dhe shum mthon o menjemadhe i SHtrrig e pe Alien (shaka) :D
 

prosperpine

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 1, 2010
Postime
24
Pikët
0
Vendndodhja
inside.my.head
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

ne natyre dhe karakter kam nje lidhje dashuri-urrejtje me durimin.
ne fizik, boh, duart i guess
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

ne fizikun tim me pelqejne syte:p
ne natyren time me pelqen humori:p
ne karakter me pelqen fortesia qe i perballoj gjerat:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

ne fizikim time me pelqen .....spo e them ic ;P
ne natyren time me pelqen ...humori
ne karakterin tim me pelqen ...durimi
 

mace

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 16, 2011
Postime
12
Pikët
0
Vendndodhja
sarande
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

natyren dhe fizikun i preferoj jashte mase kurse karakterin e urrej sepse me disa sillem tolerante me disa e eger.
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Nga natyra ime me pelqen gjakftohtesia ne momente kyçe....

Ne fizik.....eshte gjithcka relative...me pelqen cdo gje kur ndihem mire dhe asgje kur jam me humor te keq!

Ne karakter me pelqen kembengulja dhe nuk me pelqen brishtesia....me ngelet hatri dhe nuk fal lehte....
Uffff sa veshtire te flasesh per veten!Me mire mund te gjykonte dikush qe te njeh!Veshtire te jesh objektiv per veten!
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Preferoj anet e mia te mira dhe ato te keqiat me te cilat punoj.

Kam arritur ne perfundimin qe te duash karakterin tend, natyren tende dhe fizikun tend do te thote te duash te tjeret dhe te tjeret te duan.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,733
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Ne natyren tuaj? Preferoj alegrine, nuk me pelqen impulsiviteti ( mire qe arrij ta kontrolloj te pakten).
Ne Fizikun tuaj? Preferoj gjoksin, nuk me pelqen, hmmm mua me pelqen vetja me gjithe difektet e saj.
Ne karakterin tuaj? Pelqej pamposhtjen, nuk me pelqen arroganca e theksuar ndonjehere.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Preferoj fytyren edhe trupin.
Urrej miresin edhe sinqeritetin qe kam.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare preferoni ose urreni ju...

Tek mua preferoj VETEN.
URREJ vetem grekoQIRET me gjak te NDYRE.
 
Top