• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 4

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 3

  SubZ

  A Legend Never Dies From Underground
  • Postime
   739
  • Rezultati i reagimit
   14
  • Pikët
   0
 • 1

  unlovely

  Anëtar i ri 34 From Lost in the air
  • Postime
   483
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  SmiLey

  Anëtar i ri From Negli occhi suoi! ♥ ♥
  • Postime
   1,274
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   0
 • 1

  juveforever

  Anëtar i ri From itali
  • Postime
   26
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  prosperpine

  Anëtar i ri From inside.my.head
  • Postime
   24
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 1

  No Way

  Anëtar i ri From Larg
  • Postime
   44
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,121
  • Rezultati i reagimit
   12,287
  • Pikët
   113
 • 1

  mary

  DELIRIO From diku ne univers
  • Postime
   1,012
  • Rezultati i reagimit
   22
  • Pikët
   38
 • 1

  dbh

  Anëtar i ri
  • Postime
   599
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  mace

  Anëtar i ri From sarande
  • Postime
   12
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Mistrece

  ...
  • Postime
   17,733
  • Rezultati i reagimit
   5,005
  • Pikët
   113
 • 1

  Jetmira

  V.I.P
  • Postime
   3,682
  • Rezultati i reagimit
   1,738
  • Pikët
   113
 • Top