• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?
Cfare nuk gjeni jashtetit ...dhe i hani me kenaqsi kur ktheheni ne shqiperi....?
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Prodhime se di ,por me ka marre malli per pilaf elbasoni :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Djath kackavall..dhe pse Franca shquhet per djathin dhe veren...me mungon hmm...dhe plot e plot..turshite embelsirat etj bejn dhe Arapt po se kan shijen e tyre ;)
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

kam 7 vjet larg shqiperie , 7 vjet pa u kthyer . per ullinj berati me ka marre malli aq shume sa sja merr dot mendja askujt :(

kam bredhur gjith veriun e italise cep me cep pothuajse dhe ullinj si te beratit ju siguroj se nuk gjeni kurre !
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

endri ^paske fat me...se un kom 15 vjet jashte lol

appapapappaapapap mka shku mendja per tave balte qe bohet ne elbasan :)
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

gjera kopeshti kam prshtypjen :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

hmmm sedi mbase qumesht te freskte..por jo kutie...asgje tjeter ;) belle ec ketu ku jam se ka turshia hmmmm super........edhe embelsira..
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
me mungojne pa mase Moltot......hm sec kishin fut tashi ca molto kot qe zot na ruj....beheshin qull me nje kafshate qe i hanje .
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Mka mor molli per speca tmushme me gjiz..turshit ..paappa oiiiiii ballokume qe haja ke dajet per Diten e veres :D
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

mka more molli per buke misri bo bo uiiii goja long ika
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

ahhahhah o Ronce vec per ate sme bie menja plac ku te shkoi ty :d un mka vojt menja per hasude :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Kur isha jashte e vetmja gje qe me binte ndermend ishte grosha, atje ku jetoja une e benin me sheqer, ta shpifte. :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

AHAHHAHHAHAHAAHAHHAHAHA n'Kine do kesh qen me siguri :D Atje hajn dhe pilaf me sheqer :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Jane dy vende Evropiane shume te zhvilluara. :D

Deutschland & England. :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Super menova per Kinen se kur vajta ne nje Lokal Kinez porosita Pilaf me pule e i kishte myt me Sheqer..desh i nxorra mrpash ja futa vrapit shpi :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare prodhime shqiptare ju mungojne emigranteve?

Une kam ngrene ushqim Kinez shume here. Ato perdorin shume ereza, po ashtu dhe Meksikanet. Ushqimi im i preferuar nga Azia eshte Sushi (Japonez), po ashtu dhe Bistojeca (Mexicane). Ndersa nga ushqimet Kineze kam qejf, barbekiu :D
 
Top