• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare sistemi operative perdorni?

Lov!

Super Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
458
Pikët
43
  • Start button > Settings > System > About
  • Device specifications > System type, you're running a 32-bit or 64-bit version of Windows.
  • Windows specifications, check which edition and version of Windows your device is running.
Windows 11
 
Top