• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret per vete?

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Virtytet nese kam ndonje e dua ne rradhe te pare per jeten time qe ta jetoj me mire ate dhe nese do kem mundesi me ane te tyre te ndihmoj te tjeret .

Mundohem te kuptoj te tjeret dhe te gjej gjuhen e secilit qe me rastis te flas nese ja vlen per te folur . Nese do duhej te thosha nje gje , do thoja komunikimi .
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

nuk di cte them, mbase tipi qe kam
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Vetem me pjesetaret e familjes time jam i ndershem.
Me te tjeret do te konsultohemi!
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

sharmin, dhe fizikun
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Thjeshtesia, rrespekti, miresia, sinqeriteti etj etj jan virtyte qe i bejn te tjeret per vete.

Por kam vene re qe edhe genjeshtra eshte goxha efikase vetem se i ka kembet e shkurtra. :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Nuk e di dhe, Nuk Dua Ta Zbuloj ....
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

se di,ndoshta humori ku di un:p
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

me trego i barcalet qe ta them une. :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

....n`"germim" e siper, per ta zbuluar.....

:p
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 25, 2010
Postime
45
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Durimi i skajshem
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Kameleon(izmi)
Kur jane shqiptare te vecante kam ngjyren e duhur!
100% i sigurte.
Dhe nuk u humbas.
Arma ime nga me fortat,te dobtat nuk i them....dihen.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Thjeshtesia, rrespekti, miresia, sinqeriteti etj etj jan virtyte qe i bejn te tjeret per vete.

Por kam vene re qe edhe genjeshtra eshte goxha efikase vetem se i ka kembet e shkurtra. :D
Pa beje prov njiher dhe me genje,se vallahi ``gang````gang````gang``

Kto i kam dhe une,por nganjeher mendoj,qe nuk duhet me qen kshtu,sepse disa njerez e marin per dobesi nga ana ime,por cte bosh,njeriu kur nuk ndryshon deri tani,ska per te ndryshu me von,kur te shkoj 100 vjec:D:p
Doni me per Belulin:D:p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Vendosmeria & kembengulja per te arritur ate cka dua dhe mbi te gjitha KRENARIA ... !
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Aftesine per te shkuar perpara...............
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret

Per fat te keq un jetoj ne Shqiperi. Te jesh i sinqert ne kete vend do te thot se je budall kok e kemb por nqs deshiron vertet te tregosh afetesit e tua dhe realitetin tregohu i sinqert sepse do gjesh me shum se nga cfar mendon. Sinqeriteti ka te mirat dhe te kqija po kshu dhe pasojat. Sinqeriteti duhet te perdoret vetem ne ate ambjent qe dikush te kupton, qe mund te jet i barabart me ty ( jo ne anen financjare ) te jet po ne ato pozita te jetes dhe nqs ti i tregohesh i sinqert do mund te kesh boten tende sic ti e kerkon apo sic ti e ke kerkuar. Por beni kujdes sepse sinqeriteti nuk esht arma me e fort e njeriut por esht nje nder armet me te mira te mudshme :)
 
Top