• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Champions League

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
24,751
Pikët
113
Beno...e gjete qe do i pallakuqi 2 Mbappe.
Ja futem kot se NUK jemi profeta,vetem me erdhi KEQ sepse.
30 gjujtje Bayern per 90 minuta apo 1 ne 3.
franzuskat 6 ne 90 ose 1 ne 15 minuta.


M.gj-te Bayern e ka tregu veten qe i permbys rezultatet+Lewa do jete.

Ske cbo ne....ngushellime bavarezeve.
Lexoje icik ca ka thone gojehelmi si gjithnje,..:p

Per mua kalojne me tej:

Man City

Chelsea

BAYERN MUNCHEN

Liverpool
Dhe ti thu mund te kualifikohet Bayerni.

Mire qe stha dje qe fiton juvja me Napolin,..:D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,147
Pikët
113
Bayernit si dha një penallti në pjesën e dytë ai shiri, ndoshta mund të ndryshonte dhe rezultati 😁pak e pash ndeshjen,se na morën ment kto të rinasit😛

Them se City e mer ktë vit😁
 

TOMMY

Mia San Mia
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,763
Pikët
113
Vendndodhja
Allianz-Arena
Nuk bo pune, tani i ka vdek muhabeti ksaj pune,..
Serjozishte e ke ti?

BayernMunchen do e shkatrroj ne çdo aspekt PSG. E pame dje se si fitun francezet. Uroj te jete Levandovski ne fushe. Bayern do korrigjoj gabimet e ndeshjes se pare. Fitojme me dy gola diference.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,699
Pikët
113
Nuk po e vreni neshjen a?
Apo jeni tu u mor me...mandate ne konfiskime!!!
Shenojeni TANI....PSG merr penallti.
 
Top