• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Chan ka qenë fëmijë problematik

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Jakie Chan ka qenë fëmijë problematik, dhe i ka dhënë fund torturimit të fëmijëve të tjerë vetëm pasi ka mësuar artet luftarake. Aktori thotë se ai kishte ngacmuar shokët e klasës derisa babai i tij, Charles, kishte kuptuar për sjelljet e tij të këqija dhe e kishte regjistruar në orë të ‘kung fu’-së.
“Kur kam qenë i rri, gjithmonë e kam ngacmuar dikë. Pasi kam mësuar artet luftarake, kam mësuar t’i respektoj. Dhe pastaj... pas rreth 30 vitesh punë, kam ardhur në Amerikë dhe isha si peshk pa ujë. Nuk kam folur anglisht, dhe shumë njerëz më kanë ndihmuar”, ka thënë Chen.
 
Top