• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Charlize Theron në rolin e shkrimtares në filmin e ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Theron mund të interpretojë një shkrimtare në filmin e ri të dyshes Jason Reitman-Diablo Cody.


Filmi do të titullohet “Young Adult” dhe Theron do të jetë një shkrimtare romanesh për fëmijë të pjekur, që punon me një pseudonim dhe që më pas kupton se ka humbur identitetin e saj.

Shumë kompani prodhuese janë të interesuara. Xhirimet, nëse do të mbërrijnë financimet, do të fillojnë në ditët e para të nëntorit në Nju Jork.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Charlize Theron në rolin e shkrimtares në filmin e ri

Gjithmon më ka impresionuar me mënyrën sesi aktron, si sillet, thjeshtësia, bukuria, zgjuarësia. Të mendosh, është cilësuar si aktorja më e zgjuar e shekullit. Një Ëngjëll i vërtet....
 
Top