• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Chat Forum-al vizitohet dhe nga politikane

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Duket e pabesushme por eshte e vertet dje rreth ores 16:20 ne Forum-al Chat ka hyre kryeministri Shqiperise Doktor Rrumpalla dhe Kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli

Po ju sjellim nje pjese te bisedes se tyre

Forum-al chat - Sali Berisha dhe Jozefina Topalli


hot-tropojani69 :whazup, whats yr name?
jozi_brunette: jozefina. yrs?
hot-tropojani69: padyshim!
jozi-brunette: Padyshim??
hot-tropojani69: Jo jo, mu mquejn Sali Berisha, jam
krenar qe po chatoj me popullin tuej sot. Nji popull i
nderuem me tradita te lashta chati qe…qe rrjedh nga
fiset dardane.
jozi-brunette: Nuk jam popull, zoti Sali, jam femen
hot-tropojani69: Padyshim, gjej rastin me pershendet
t'gjith femrat brune te cilt e kan lartsue shqipnin, e
kan nderue ntgjith boten. Femrat brune jan e ardhmja e
kombit ton te vye. Posht bjondet!
jozi-brunette: Qfar muzike pelqen zoti Sali?
hot-tropojani69- Muziken e liris, muziken e
demokracis!Poshte korrupsioni dhe Edvin Rama
jozi-brunette: Qka lidhje ka Edi Rama ketu mor zotni?
hot-tropojani69: Ai asht mashtrus, ai asht i
korruptuem. Ai futet ne chat me nikun Colorful_mayor e
don me tmashtrue e te degradue ashtu sic bani me zogun
e zie.
jozi-brunette: Zoti Sali, kaq shpejt hyne n'cyber seks
a? Pse permen zogun e zie?
hot-tropojani69- O Brune e burimeve tkullume te
valbons', ti je zog i bardh, je zogu i demokracis, je
zogu i liris e europes. Zog i zi jan dosjet e krimit
te sollakut, politikant e tmajtes ata kapot e bandes
s'lushnjes, klani i zemunit!
jozi-brunette: Aa, ather ti mendo se un jam ma e mir
se Arta Dade
hot-tropojani69: Padyshim!Bjondet jan tkorruptume,
vegla tNanos e te Edvin Rames.
jozi-brunette: Po thon se bjondet kan more fun a?
hot-tropojani69 : Mund tken pasur fun npushtetin e
perlyr t sociaistve, po ju garantoj se une sali
berisha, nuk do lejoj qe bjondet e inkriminuara
tvazhdojn tvjedhin e tmashtroj popullin. Some like it
hot ka than Merlin Monro, po une sot po t'them Some
like being shot!
jozi-brunette : Bravo zoti Sali, me plumb ballit do i
bijm
hot-tropojani69: Jozefin, ti qeke komplet tipi im! Ca
ke vesh ?
Jozi-brunette: Nji bluz golfi deri tek mjekra, nji
gjaket, dhe floket i kam te pakrehura prej javesh.
hot-tropojani69: Ti Jozefin, je nderi i ktij kombi, je
martire e lirise se bruneve nga veriu e n'jug. Me kte
pershkrim fizik, ma ngrite lart deshiren per me
t'caktue ty ne krye t'parlamentit, ose ma sakt, n'krye
te odes se burrave.
jozi-brunette : E qka me ba aty?
hot-tropojani69: O brune e bjeshkeve t'mirdits, atje
ti do kenaqesh fort. Ke me godite t'gjith burrat nga
ana majt e jotja e me mbrojt vllaznine nga ana e
djatht
jozi-brunette : Po sikur t'me godasin kta tmajtit?
hot-tropojani69: Mos u frikso, po t'goditen m'thuj mue
se i le pa asnji antar komisioni te kqz
jozi-brunette: lol. Desha me t'than, qka po bahet me
at qe vje ktu me nik Sollaku_prosecutor se mka ngacmu
shum koht e fundit.
hot-tropojani69 : Do e bajm banned, se spo vendos ai
administratori Lieutentant_Moses_78.
jozi-brunette: Po mos me pranue
hot-tropojani69 : Shkatrrojm chatin e ndertojm nji
t'ri, vec per na t'dy. Une behem edhe administrator e
ty tbaj ministre, dmth supervisor te rendit ktu
jozi-brunette : Ti qenke shume i amel, po m'pelqen.
Pse stakohena?
hot-tropojani69: Padyshim. T'pres tek sheshi
Skenderbej
jozi-brunette: E nga me te dallue?
hot-tropojani69 : Jam i gjate, simpatik me dy gishta
lart. Kur t'vish ti do jem duke bertit " Posht krimi
organizuem, rroft krimi i len per moment t'fundit!"
jozi-brunette : Pasha zotin, ti qenke i lezecem fort
hot-tropojani69 : L-O-Lue…kam humor e di. Jozefin, o
burim i demokracis, t'pres aty
jozi-brunette : Do vij m'prit.
hot-tropojani69 : Ah se per pak pata harrue. Jam i
martuem.
jozi-brunette : Ska problem se un sbaj seks, kam nja
15 vjet qe e kam lan
hot-tropojani69: JE komplet tipi im! T'pershnes.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Chat Forum-al vizitohet dhe nga politikane

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL hhahahaaha sa kom qesh
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Chat Forum-al vizitohet dhe nga politikane

RoMaNiSTI une kur po e lexoja po qeshja dy ore masanej e pruna thash te qeshin edhe antaret e tjere :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Chat Forum-al vizitohet dhe nga politikane

ahhahahhaah tamon te folmen :p
 
Top