• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

chatii :)

Status
Temë e mbyllur.

kejsi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
nuk punon ky chati ... ose ose jam un e lasht se skam hy neper chate naiher dhe zdi me e perdor :D po gjithsesi se di pse thot error :(
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
mos haro dhoma #Forum per te hyre kejsi aty ke pjestaret e forumit tone
 
Status
Temë e mbyllur.
Top