• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cher dhuron veshjet për bamirësi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Ylli i muzikës pop, Cher, vazhdimisht pastron dollapin dhe i dhuron për shitoret bamirëse veshjet që nuk i dëshiron më.
Këngëtarja ka një koleksion të madh të gjësendeve me stil në shtëpinë e saj në Los Angeles, por ajo shpesh kalon nëpër gjërat dhe i dhuron ata për shitoret e nivelit të dytë ekonomik në qytet.

Madje Cher thotë se ka parë njerëz të qytetit duke ecur nëpër rrugë me veshjet e saj të braktisura.

“Kur vozis rrotull shoh veshjet e mia në njerëz të tjerë ose dikush vjen te unë dhe thotë, ‘E kam blerë këtë në këtë vend. A është vërtet e jotja?”, ka thënë Cher.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cher dhuron veshjet për bamirësi

SEa meqe eshte e Cher do e bleje ket kostum/pseudo te saj ne foto ? (sigurisht eshte veshje skene)
Pyes me te vertete per kete.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,292
Pikët
113
Përgjigje e: Cher dhuron veshjet për bamirësi

Nuk po hape teme te re.
Sipas revistes amerikane ,,People'' Oprah Winfrey eshte ne vendin e pare per shpenzime humanitare.
Vetem ne vitin 2009 ka shpenzuar 40 milion dollare,nga ku shumica ka shkuar per shoqaten e saj ,,Oprah Winfrey Foundation'' shoqate(apo organizate) qe merret me arsimimin e femijeve dhe femrave.
Ne vendin e dyte sipas organizates ,,The Givin Back Fund'' e ka autorja Nora Roberts me 4.5 milion qe shkojne ne organizaten ,,Nora Roberts Foundation'' qe merret me arsimimin e shtresave jo te privillegjuara???
Ne vend te trete eshte aktorja e njohur Meryl Streep me 4 milion qe shkojne ne organizacionin ,,Silver Mountain Foundation'' qe merret me artin.
PS: Respekt.
 
Top