• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cher pendohet që është bërë nënë herët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaPop ylli Cher është penduar që ka sprovuar veten në amësi me karrierën e saj në vitin 1970 dhe beson se do të ishte një prind shumë më i mirë nëse do të kishte pritur për disa vjet që të krijonte familje. Këngëtarja e hitit “Belive” dhe burri i saj i parë Sonny Bono kanë pasur vajzën e parë në vitin 1969, kur këngëtarja ishte vetëm 23 vjeçare dhe bashkëpunimi i tyre” Sonny and Cher” ka qenë në majat e suksesit. Më vonë ajo u martua me rock këngëtarin Gregg Allman dhe lindi fëmijën e dytë, djalin Elijah në vitin 1976. Por Cher shpesh ishte shumë e zënë duke balancuar punën e saj si këngëtare dhe si nënë në të njëjtën kohë dhe kishte qenë e frikësuar se do të dështonte që t’u kushtojë vëmendjen e nevojshme fëmijëve të saj. Në një intervistë këngëtarja 64 vjeçare ka thënë: “Kam qenë nënë e mirë në fillim por kur bëni punë si e imja asnëjerë nuk ndjehesh se po e jep më të mirën sepse është e pamundur t’ua kushtosh kohën e mjaftuar. Kam shumë për t’u penduar lidhur me amësinë time…Mbase është dashur t’i bëj fëmijët në moshë më të vonë”.
 
Top