• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cheryl është më e mira e vitit

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Cheryl Cole është zgjedhur ‘Femra e Vitit’. 26-vjeçarja ka fituar këtë çmim prestigjioz në ndarjen e çmimeve “Glamour Awards” që u organizua të martën mbrëma në Londër.
“Për katër ose pesë vitesh, kurrë nuk kam menduar se mund të jem në mesin e aq shumë femrave”, ka thënë në fjalimin e saj Cheryl. Këngëtarja së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes, pas ndarjes nga burri i saj Ashley Cole, në mesin e supozimeve për tradhti.
Në mesin e fituese tjera kanë qenë edhe Dannii Minogue, e cila ka fituar çmimin “Personaliteti televiziv i vitit”, Lily Allen fitoi “Artisja solo e vitit” dhe Billie Piper, që është emëruar “Aktorja televizive e vitit në Britani”.
 
Top