• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cheryl Cole “magjeps” Angline me “3 fjale”

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Ne te shkuaren ka fituar fame fale pjesemarrjes ne “Popstars: The Rivals” dhe me pas ne jurine e “X Factor Uk”, por tashme ka ardhur koha qe Cheryl Cole te pushtoje zemrat e britanikeve me zerin e saj.

Kenga me titullin "3 Words" ku ajo ben duet me me Will.i.am. po arrin majat ne Britani. Ky bashkepunim me kengetarin e “Black Eyed Peas” i ka dhene nje ndihme mjaft te madhe bukuroshes brune, duke i hapur rrugen per nje te ardhme te sigurt ne boten e muzikes.

Versioni remix i kenges degjohet pothuajse ne te gjitha pub-et e Londres, duke e ngritur kengen ne vendet me te larta te top listes britanike. Nderkohe, ne muajin shkurt pritet te dale ne treg edhe albumi me te njejtin titull, “3 Words”.
 
Top