• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cheryl Cole thyen heshtjen për Derek Hough

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Pas disa muajsh spekulimesh për lidhjen e Cheryl Cole dhe valltarit Derek Hough, ajo më në fund ka folur për këtë.
Në fragmentet e librit të ri të publikuar të këngëtares, “Through My Eyes”, 27-vjeçarja shkruan: “Derek është shumë i dashur – tip i personit që e bën ditën edhe më zbavitëse. Dhe kjo gjë është shumë e rëndësishme.”
Anëtarja e jurisë së “X Factor” po ashtu shkruan për nënën e saj, Joan Callaghan, që e ka mbështetur atë derisa ka qenë e sëmurë nga malaria gjatë verës.
“Asgjë nuk e shqetëson atë. Në fakt ajo është personi më për tokë; thuajse e ka një mburojë rreth saj dhe gjërat shkojnë drejt mbi kokën e saj,” tha ajo.
Cheryl është duke u përgatitur për publikimin e albumit të saj të dytë “Messy Little Raindrops”, në nëntor, si dhe duke u përgatitur për spektaklin live “X Factor” në fund të vitit.
 
Top