• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Christina Aguilera e inspiruar nga e kaluara

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aguilera ka shfrytëzuar përvojën e fëmijërisë për të nxitur emocionet të cilat ka dashur t’i përcjellë në filmin e saj të fundit “Burlesque”.


Këngëtarja luan rolin e vajzës së vështirë Ali në projektin e parë të saj filmin, dhe thotë se duke menduar për kohën kur ajo është rritur, ka krijuar emocionet të cilat i janë dashur gjatë xhirimit të skenave.

“Vajza që luaj, Ali, ka një të kaluar të pakëndshme. Nëna e saj vdiq kur ajo ishte shumë e re dhe ajo ka jetuar nëpër shtëpi të huaja si e birësuar. Mund të lidhesha me atë dhimbje, pasi jam rritur në një shtëpi abuzive. Kjo më jepte motivim shtesë për të provokuar lotët për ato skena në të cilat duhej vërtet të investoja emocione”, ka thënë këngëtarja.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top