• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Christina Aguilera imiton Madonnan

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndonëse shumë njerëz e kanë akuzuar se ajo e ka “kopjuar” Lady Gagan, Christina Aguilera, tani e zbuloi se më spotin e saj të ri, kishte pasur qëllimin që t’a nderojë, veteranen e skenës, Madonnan.


Njëri ndër spotet e mia më të pëlqyera është ai i Maddonas “Express Yourself’”, thotë Aguilera, duke shtuar se ky realizim gjithmonë i kishte dhënë forcë çliruese i cili është në përputhje me shprehjen e seksualitetit të saj.

Me këtë spot jam munduar ta nderojë femrën e fortë (Madonnan) e cila ka lënë gjurmë të madhe në muzikë”, tha Aguilera.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top