• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Christopher Walken në film aksion-komedi?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Christopher Walken është në bisedime që të aktrojë krahas Shirley MacLaine dhe Christina Ricci, në filmin aksion/komedi, “Wild Oats”.


Ylli 67-vjeçar planifikon të jetë pjesë e projektit filmik me skenar të Claudia Myers dhe regji të Scott Marshall.

Emrat tjerë në film janë John Corbett dhe Bill Pullman, ndërsa The Hollywood Reporter njofton se ende nuk dihet se çfarë roli mund të luajë Walken.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top