• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Chuck Norris-i shqiptar, dhender qe 14 vjec

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Nuk thone kot, qe ne jemi vendi shqiponjave dhe i cudirave. Ja cëka ndodhur ne nje familje ne rrethinat e Elbasanit: Chuck Norris vetem 14 vjec sapo kuptoi se kishte rene ne dashuri me shoqen e tij te klases (13 vjec) nuk ka hezituar per asnji moment dhe ka derguar gjyshin e tij te kerkoj doren e vajzes per marteseëPer me teper, shikoni videon me poshte.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=EKkScVgCFv8&feature=player_embedded#[/YOUTUBE]
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Chuck Norris-i shqiptar, dhender qe 14 vjec

hahahahahahahhahah sa kam qesh une me kte Chuck Norris Mustafain njehere ..qe nga emri...Bravo Mandi

sa per martesen no comment...se ske ca ti thuash ajo pune paska mbaruar ..po shyqyr qe e perballojne jetesen vete te pakten....

edhe po pres kur ti lindi Silvester Stallone Mustafa ti shkojme per sebep looool
 
Top