• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ciao a tutti belli & bruti :D

Status
Temë e mbyllur.

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
SI nuk ju paskam pershendet un juve !ë
Sory per vonesen me mir von se kurr..
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ciao a tutti belli & bruti :D

Me qekan fshi pershendetjet lol
Hajt me pershendetbi serisht..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Ciao a tutti belli & bruti :D

Edhe iher Replay lol Pupa Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire zemrushe :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ciao a tutti belli & bruti :D

uaaaaaa me paska gjet piken e dobet vdes per maceeee GRAZZIEEE :D
 

Meli

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
18
Pikët
0
Titulli: Ciao a tutti belli & bruti :D

i kam qef dhe una prandaj

;)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Ciao a tutti belli & bruti :D

Lol :p

Mire Se Erdhe PUPA :p Shpresoj Tja Kalojm mire Ne shoqerin Tende :p :p :p :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top