• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ciao te gjitheve!

Status
Temë e mbyllur.

Bella

Anëtar i ri
Anëtar
May 11, 2010
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
Milano
Ciao te gjitheve!Hera e pare qe hyje ne forum :) dhe uroj te gjithe kaloni kendshem :)`thankyou`
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!

Mirë se erdhe!

Kalofsh sa më mirë në forum-al.com.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!

Hi Bella mirse erdhe ne forum :) te uroj lexime te kendshme!! -shok-
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!

Ciao Bella:)

Kalofsh mire,dhe mire se erdhe ne kte forum:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!

Mire se erdhe Bella kalo mire ketu.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!

mire se erdhe kalofsh bukur..:)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!

Mirserdhe bella ne shtepin tone je e mikpritur gjithmone shpresoj tja kalosh sa me mire
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Ciao te gjitheve!Mire se na erdhe bella dhe cdo te mira te uroj ne jete sh bukur mes nesh
 
Status
Temë e mbyllur.
Top