• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ciao!!

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,667
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: ciao!!

Mire se erdhe Kukulla :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: ciao!!

Mir se me erdhe shoqe kissssssss kisssssssssss kissssssssssssssss...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
Titulli: ciao!!

mirserdhe, dhe uroj tja kalosh bukur midis nesh.pucc
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: ciao!!

Mire Se Erdhe KuKulla :) Kalofsh Bukur Ne Forum :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top