• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ciao

Status
Temë e mbyllur.

Altini-C^I^A

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1
Pikët
0
Pershendetje:

Emri: Altini-C^I^A
vendlindja: maternitet
Mosha: aq sa duhet per fejese
Nr Cel. 069 xx xxx xx
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,929
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ciao

Altini-C^I^A Mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh sa me mire..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: ciao

Mire se erdhe Altin e kalofsh sa me bukur..
meqe e dhe nr e cilularit hudhe tamon te hkretin ..jo gjys per gjys :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top