• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ciauu

Status
Temë e mbyllur.

PeeK

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
3
Pikët
0
Jam PeeK qe jetoj ne Italy dhe vendosa te regjistrohem ketu sepse me thane qe ishte nje forum i bukur shqiptar....
Me falni nqs bej ndonje gabim ...Shpresoj tja kaloj mire mes jush!!!!!
-shok-
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: ciauu

Ciao Peek!!!
Complimenti per il tuo nome qui ,ups te me falesh se nuk na lejohet te shprehemi ne gjuhe te huaj vend e pa vend :)!

Mire se erdhe,edhe mos e vrit mendjen per gabimet sepse ne fund te fundit jane te falshme per persona qe jetojne jashte shtetit e aq me teper gabimet ketu ne forum nuk bien ne sy ;)!!

Te uroj momente te kendshme ketu !
 

PeeK

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
3
Pikët
0
Përgjigje e: ciauu

faleminderit piti ime....
 

PeeK

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
3
Pikët
0
Përgjigje e: ciauu

Ciao Peek!!!
Complimenti per il tuo nome qui ,ups te me falesh se nuk na lejohet te shprehemi ne gjuhe te huaj vend e pa vend :)!

Mire se erdhe,edhe mos e vrit mendjen per gabimet sepse ne fund te fundit jane te falshme per persona qe jetojne jashte shtetit e aq me teper gabimet ketu ne forum nuk bien ne sy ;)!!

Te uroj momente te kendshme ketu !
Falemindeit...
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: ciauu

mire se na erdhe peek.. qenkemi te dy emigrant ne italy.. shpresoj qe tja kalojme mire bashke.. sepse edhe un i ri jam ketu
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ciauu

Mire se erdhe PeeK dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al..
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: ciauu

Mire Se Erdhe :) Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Mire Mes Nesh !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top