• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cift ne plazh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ishte nje cift ne plazh.Duke shetitur neper rere ajo shikon qe i dashuri e kishte kemben shume te madhe.
Dhe i thote:sa te madhe e paske kemben.
Djali i pergjigjet:Ne kemi qene Fukarenj dhe nena na linte zbathur,prandaj e kam kaq te madhe.
Dhe ajo ja kthen: Kishte ba me mir mos tju kishte len nena pa breke…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top