• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

"Gruaja ime thoshte gjithmone se deshironte qe jeta jone seksuale te ishte me pikante."

Nje pastor lokal ka zbuluar dhe ka gjobitur nje cift nigerian qe po bente seks mbi altarin e nje kishe. Lajmin e cuditshem e ka sjelle e perditshmja belge Hln.be.

Pastori pasi ka kerkuar qe 30 vjecari dhe gruaja e tij 28 vjecare te ndalonin dhe te largoheshin, ka qene shume i indinjuar nga paturpesia e ciftit.

Ai u ka vene atyre te paguajne nje gjobe prej 170 dollaresh (rreth 118 Euro) si denim per paturpesine e tyre dhe qe kane ndotur altarin e kishes se tij ne Ikeja (Lagos.)

Pastori i ka kerkuar gjithshtu ciftit qe te pastrojne altarin dhe t'i luten Zotit qe t'i fale per mekatin e bere. Burri i akuzuar u mundua te justifikohej tek gjykatesi.

"Gruaja ime thoshte gjithmone se deshironte qe jeta jone seksuale te ishte me pikante." - tha ai. "Keshtu qe mendova qe do te ishte emocionuese ta benim ne nje kishe. Gruaja ime e vleresoi shume kete ide."

Motivet dhe qellimi jo i keq i burrit nuk e binden gjykatesin qe vendosi te pranonte kerkesat e pastorit.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori

ahhahahahhahahahahahhahahaahahaha interesante ...
 
Top