• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 9

  kreksi

  Metropolis From France.
  • Postime
   2,392
  • Rezultati i reagimit
   390
  • Pikët
   83
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,112
  • Rezultati i reagimit
   2,427
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,425
  • Rezultati i reagimit
   1,811
  • Pikët
   113
 • 1

  Dardan

  Super Anëtar
  • Postime
   126
  • Rezultati i reagimit
   45
  • Pikët
   28
 • 1

  ciarli

  Super Anëtar
  • Postime
   329
  • Rezultati i reagimit
   32
  • Pikët
   28
 • 1

  Ghostrider

  V.I.P
  • Postime
   2,958
  • Rezultati i reagimit
   1,928
  • Pikët
   113
 • 1

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   2,541
  • Rezultati i reagimit
   773
  • Pikët
   113
 • Top