• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Cila eshte gjeja me e rendesishme qe ju keni mesuar deri tani?

Ajo mund te jete formal te arsimimit, nga pervoja personale, keshilla nga dikush?


jepni komentin tuaj .....
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Cila eshte gjeja me e rendesishme keni mesuar?

Qe kur lindem e deri tani ne mesojme, e do mesojme... nje nder me te rendesishmet eshte te veproj me qetesi! (edhe pse ne koke me vlojne mijra pyetje, qe si bej kurr )...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

E tha mire utopia cdo dite qe kalojn ne fitojme experienca te reja.... ndaj derisa Jeta vazhdon Ne akoma mesojme..mendoj se Ajo qe kam fituar deri tani eshte qe kam nje te ardhme te larmishme ketu ku jetoj ndihem shum mire dhe kam mesuar te perballem me cdo te keqe e te mire qe Jeta me ofron ;)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Sa te rrosh do te mesosh thone :)

Nuk e di nese e kuptova mire pyetjen ...por po pergj ashtu siç e kuptoj :D
Nga eksperienca e jetes kam mesuer qe miqte e vertete numerohen me gishtat e nje dore ..........
 

Altruista

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 2, 2012
Postime
130
Pikët
0
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Durimi eshte arma e te forteve.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Mbeshtetu tek vetvetja
Bej ato pune qe te sjellin kenaqesi,cdo dite deri ne fund te jetes.
Mos ji pishman per ato qe ke kryer,por per ato qe nuk i ke realizuar dot.
Jeta eshte e shkurter.
EC.
 

Lov!

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
933
Pikët
93
Vendndodhja
BLANC ET NOIR
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Gumëzitja e borisë,
as majtas,as djathtas,
qëndro e papërkulur,
po kot,
nuk ha pykë.
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

kure ste ngroh dielli i mengjesi nuk te ngroh as i mbremjes
kure ste mbajn dy kembet e treta shpesh te sjell telashe.
pritja shpesh e ben zhgenjimin edhe me te keq.
krozhja e madhe i ha dredhzat.
me i mir dreqi i komshis se miku i jabangjis.
thon me mir puno kot se sa rri kot..une them.. nga punet e kota duhet rrenuar ajo qe esht punuar..kshtu rri kot e mos puno kot.
balta e mjalta me jon ber pelim e te njejtit brum.
gruja e mir 1000 oooooooo dollar e keqja 50.000.eoro.
burri nder te pa burrat esht si lisi ne nji bjeshk te pa shkelur ,ku motmotet dop e shtrijn per tok pa e diktuar as kush.
Ai qe e di qe sdi esht per ball ogjaku.
edhe do sene i kom dit por po i harroj se nuk pom bje shpesh me i zan ne llaf se na mbyti problemi i Kubes.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Lady Gaga(apo kaka) me ka mesuar,qe edhe po ishe ndryshe....eshte okay.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,979
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Kete me ka mesuar STUDIMI :) s'varet sa studjon por varet sa aftesi ke per te PREZANTUAR Menyren si ti e ke studjuar .

Kam mesuar deri tani si te korruptoje Prof :) .
Sa me shume te mesosh , aq me shume Budalla behesh.
Meso pak dhe sakte , me llogjike , qe ta kuptosh dhe ta arsyetosh , ta argomentosh ne menyren tende :) .

Kur vete qe te pyesin dhe pse ti nuk di asgje , mos rri si hu gardhi reago me Gjuhen e trupit , pra trego siguri , me pak fjale ne nje sezon me 10 provime, nuk mund te behesh shushke .

Cilat jane menyrat per ti shpetuar ketij sezoni duke kaluar provimet , natyrisht perveç studimit ?

Me siguri IMAZHI gje qe dhe pse duket buadadallek eshte shume i rendesishem , si duhet te jete nje studente ?
Zakonisht bej floket gershet , ve nje pale syze te medhaja si qorre, vesh nje kemishe te bardhe ose nje bluze pak schick , pantallona si studente dhe serjoze !!


Eh Gersheti im funksionoi ne provimin e parafundit, funksionoi shikimi dhe ne provimin e fundit :) .

Te korruptosh me imazh dhe te falesh siguri me ane te tije kjo eshte ajo qe kerkon kjo bote.

Natyrisht qe ato qe kam studjuar i di :) , por une studjoje dhe i kuptoje duke i bere bagazh kulture , ndryshe nga ata qe i studjojne dhe pas provimit sdine asgje :) .
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,257
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

The first impression is ALWAYS right!

Gjithmone marr VENDIM jo ne llogjiken time, por mbeshtetur gjithmone ne instiktin tim.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

The first impression is ALWAYS right!

Gjithmone marr VENDIM jo ne llogjiken time, por mbeshtetur gjithmone ne instiktin tim.
E thote nje FEMER.
Glückwunsch LAND``16``
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Idiote
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Fiton.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

Natyrisht.
Rendesia?
phhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

crux

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,116
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është gjëja më e rëndësishme që keni mësuar?

hena is

lov!
 
Top