• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

Juliana

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 6, 2010
Postime
59
Pikët
0
Vendndodhja
Nuk ka rendesi sesa te bukura jan enderrat e mia,r
Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mund tju beje njeriu juaj i zemres??????

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Une do te doja qe ti mbyllte syte per nje cast,dhe mbasi ti hape ti jete mbushur mendja qe te prese bileten per te udhetuar drejt meje....
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

Ti mendon ate qe deshiron Juliana, jo ate qe mund te quhet "Prove"...
Nuk e kuptoj mire idene e kesaj Pyetjeje.Edhe nese do e kuptoja..s`do dija se cfare te thoja per kete....Non Sens

Rsp....
-pis- Exit --->
 

Chanel

°.•°•.★DIVA★.•°•.°
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
187
Pikët
0
Vendndodhja
Underneath the stars
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

oh Zot më duket sikur lexoj ndonjë çupëlinë të vogël që ka lexuar romane roze dhe pret dashurinë e madhe, pret provën e madhe të dashurisë nga i dashuri i zemrës së saj. Një vogëlushe ëndrrimtare që dëshiron të trajtohet si princeshë e vogël, të llastohet, të kihet në qëndër të vëmendjes, të magjepset, të jetojë mes ëndrrave.... Z G J O H U !!!

Një lidhje është një MARRË- DHENIE ndërtohet nga kontributi i përbashkët dhe gjithashtu do të thotë ' të japësh pa marrë gjë në këmbim'

Mos pretendo prova dashurie. Përpiquni të dy, brenda mundësive të ndërtoni diçka solide, duke sakrifikuarr sigurisht.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

oh Zot më duket sikur lexoj ndonjë çupëlinë të vogël që ka lexuar romane roze dhe pret dashurinë e madhe, pret provën e madhe të dashurisë nga i dashuri i zemrës së saj. Një vogëlushe ëndrrimtare që dëshiron të trajtohet si princeshë e vogël, të llastohet, të kihet në qëndër të vëmendjes, të magjepset, të jetojë mes ëndrrave.... Z G J O H U !!!

Një lidhje është një MARRË- DHENIE ndërtohet nga kontributi i përbashkët dhe gjithashtu do të thotë ' të japësh pa marrë gjë në këmbim'

Mos pretendo prova dashurie. Përpiquni të dy, brenda mundësive të ndërtoni diçka solide, duke sakrifikuarr sigurisht.
Po te plotesoj me detaje... :D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=yuUZrFwxDII"]http://www.youtube.com/watch?v=yuUZrFwxDII:p
 

Chanel

°.•°•.★DIVA★.•°•.°
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
187
Pikët
0
Vendndodhja
Underneath the stars
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

ah ç'më zgjove nostaligjira të vjetra

l'o zecchino d'oro :)

e bukur alegoria gjithsesi ;) rrofsh për ilustrimin :D
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

Te me doje vertete :D
 

genti1972

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
35
Pikët
0
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

per mu prova me e madhe eshte me me vej me megan fox e me naomin e te mos bej gje nga dashuria qe kam per te
per zotin ska prove me te madhe per me i tregu dashurine
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

Te ikesh... ne mes te dasmes...
 

Juliana

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 6, 2010
Postime
59
Pikët
0
Vendndodhja
Nuk ka rendesi sesa te bukura jan enderrat e mia,r
oh Zot më duket sikur lexoj ndonjë çupëlinë të vogël që ka lexuar romane roze dhe pret dashurinë e madhe, pret provën e madhe të dashurisë nga i dashuri i zemrës së saj. Një vogëlushe ëndrrimtare që dëshiron të trajtohet si princeshë e vogël, të llastohet, të kihet në qëndër të vëmendjes, të magjepset, të jetojë mes ëndrrave.... Z G J O H U !!!

Një lidhje është një MARRË- DHENIE ndërtohet nga kontributi i përbashkët dhe gjithashtu do të thotë ' të japësh pa marrë gjë në këmbim'

Mos pretendo prova dashurie. Përpiquni të dy, brenda mundësive të ndërtoni diçka solide, duke sakrifikuarr sigurisht.
Nese kjo qe ke shkruar esht per mua po te pergjigjem shkurt.
Jam zgjuar me kohe,eci me kembet ne toke jo ne ajer,
te them te drejten me mungojne shum ca lellatime,perkedhelje (jo nga ai qe mund te mendosh) dhe e fundit pershtatju temes,jo mua
stammi bene
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

Ne fakt une do te mendoja se C'fare duhet te beja une per personin e zemres .
Nuk kam pse te pres per ate se C'duhet te beje ajo.
Prandaj le te them se prova me e madhe qe une mund ti jap gruas time eshte qe gjithmone ti qendroje prane , te ndihmoj ate, te kujdesem per te dhe femijen tone . Te siguroje per te dhe familjen tone dhe me e forta fare eshte qe do te isha gati te jepja jeten per te ne rast nevoje.
Keto mund ti bej pa pritur asgje prej saj.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mun

prova me e madhe?? te me gjendet prane si ne momntet e mira ashtu dhe ne ato te keqijat. te me doje dhe atehere kur jam e bukur,sexy etj etj e te me doje dhe atehere kur te gjithe kato do svaniten.
kjo do ishte nje prove dashurie
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
18,114
Pikët
113
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

dashurise nuk i duhen prova...
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,501
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

me mire te mos e vesh ne prove dashurine..mere si te dhene qe eshte e mire,eshte e bukur ecetera ecetera
 

Elina

V.I.P
Anëtar
Feb 4, 2013
Postime
2,483
Pikët
113
Vendndodhja
Ne lotin e gezimit.
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

Te me doje gjithmone pavarsisht se cmund te me ndodhe ne jete.
Rastesisht mund te paralizohem-Ai,mos te me braktise.
Mund te shtoj ne peshe :p ,mund te behem miope ose shurdhe,mos te me perbuze etj, sepse edhe une do e doja gjithmone,cfaredo qe t'i ndodhe Atij.
 

Miti

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 9, 2012
Postime
1,029
Pikët
0
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

Kur te shikon ne sy me dashuri dhe malle te pa pare,dhe bene sikur pret me pa durim te dal nje deshire e shprehur nga buzet tua qe ajo te miratoj. Thjesht kur nje njeri ne raport me dashurin tende te bene te ndihesh se fjala JO, nuk egziston.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

Prova me E bukur ?!

Dashuri-te me te bukura, jane ato, qe mbeten te paplotesuara....
Te realizurat....veniten...humbasin magjine....
E pra, perse duhen vene ne prove ?!
Kush jemi ne,(kush jam une), te diktojme (diktoj), kushte edhe tek ndjenjat e dikujt ?!
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Prova më e madhe është jetëgjatësia e saj.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

Cila mendoni se eshte prova me e madhe dhe me e bukur e dashurise,qe mund tju beje njeriu juaj i zemres??????

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Une do te doja qe ti mbyllte syte per nje cast,dhe mbasi ti hape ti jete mbushur mendja qe te prese bileten per te udhetuar drejt meje....
Ndersa une krejt te kunderten
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Cila është prova më e madhe dhe e bukur e dashurisë që mund t'ju bëjnë?

Grat qe ndajn floket per mes te kokes simbolizojn, jeten ta ken te barabart me burrin.Ku i gjen sot me flok te ndara mespermes???.
Asaj shejtankes sime i jon ber floket irriq``Bej_dy_pompa``
 
Top