• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Cila eshte Femra me e bukur?

Cila eshte Femra me e bukur?

 • Ciljeta

  Votes: 2 4.0%
 • Nora Istrefi

  Votes: 0 0.0%
 • Genta Ismaili

  Votes: 3 6.0%
 • Zajmina

  Votes: 1 2.0%
 • Xhemi

  Votes: 2 4.0%
 • Ami

  Votes: 4 8.0%
 • Zanfina Ismajli

  Votes: 0 0.0%
 • Ingrid gjoni

  Votes: 1 2.0%
 • Rozana Radi

  Votes: 0 0.0%
 • Orina Huda

  Votes: 3 6.0%
 • Greta Koci

  Votes: 0 0.0%
 • Eliza Dushku

  Votes: 8 16.0%
 • Bleona Qerreti

  Votes: 4 8.0%
 • Jozefina Topalli

  Votes: 2 4.0%
 • Tjeter

  Votes: 20 40.0%

 • Numri i votuesve
  50

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
1-Ciljeta
2-Nora Istrefi
3-Genta Ismaili
4-Zajmina
5-Xhemi
6-Ami
7-Zanfina Ismajli
8-Ingrid gjoni
9-Rozana Radi
10-Orina Huda
11-Greta Koci
12-Eliza Dushku
13-Bleona Qerreti
14-Jozefina Topalli
15-Tjeter
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Nr-13 Bleona Qerreti ..e kam pare nga afer shume,eshte shum femer e bukur! dhe sme gabon syri ;) shum e fresket ne trup :p jo si tullumbac hahaah te shtoj dhe nje diçka..e kam pare pa grim ne fytyre pa makjazh dhe ishte kukell..me teper e dine te gjithe :D trupin si qiri..filiz i gjalle:p si me qen goce 15 vjeçe...mjafton per mua!!


p.s.tjerat si di..disa ja kam pare videoklipet kaq. disa si njof.perveç emra te degjuar !!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Nuk di per ke te votoj

me shume e kan ate bukuri me ane te operimit...:S

keshtu qe vota do me ngel neutrale...
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

pifffffffffffff per mua asnjera
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,612
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Une votova per Xhozin(Jozefina)!
Ndoshta nuk eshte e bukur, bile do thosha eshte e shemtuar! Mirpo ka nje te qeshur o shokeni...... Ore ku kane lindur keta njerz?! Neper shpella?!
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,191
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Me e bukura sja ve dot gishtin se asnje sta heq trurin kur i thon , ama secila nga keto ka tipare jasht mase te bukura te marra vecmas .
Se kur themi kush eshte me e bukura presim ate qe i ka te gjitha e jo vetem disa ;)
O Sea kur e ke par Bleonen ti qe te paska len me goj hapur ?
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,612
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Me e bukura sja ve dot gishtin se asnje sta heq trurin kur i thon , ama secila nga keto ka tipare jasht mase te bukura te marra vecmas .
Se kur themi kush eshte me e bukura presim ate qe i ka te gjitha e jo vetem disa ;)
O Sea kur e ke par Bleonen ti qe te paska len me goj hapur ?
Nuk tha njeri ti vesh gishtin!
Menjeher ti, do qe t'u vesh gishtin.
Pyetja ketu eshte kush eshte me e bukura, jo kujt do deshiroje t'i vije gishtin!
Dhe ik shko bli dy gishte basme a derbardh!
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

lol Ju rrofte bukuria ketyre te gjithave, se mendja ju punon me vaj te djegur :p

Sa per Jozefunine Eshte gomar me nafte :p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,191
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Nuk tha njeri ti vesh gishtin!
Menjeher ti, do qe t'u vesh gishtin.
Pyetja ketu eshte kush eshte me e bukura, jo kujt do deshiroje t'i vije gishtin!
Dhe ik shko bli dy gishte basme a derbardh!
Ore shoku o e dyta her qe me citon , se si e qes ne avatar o puna ime ste pelqeu mesohu , ose mos e shiko se na lodhe ate qe kam zbulu , dhe me duket se u shpreha qart un dhash mendimin tim dhe sesht e then qe ty te pelqej , keshtu qe ne se ke gje me te mencur per te then bujrum , perndryshe ik e krisu .
Mos me cito me aman se me jepka bezdi .
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,191
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Huh humor leshi qe boke ne ti , jam femer or ti me zock po tu duka cun skom faj une qe anoke ka gjinia mashkullore ti .
Kshuqe si te thash fol nese ke dicka te mencur per te then otherwise mos u lodh kot .
EC shnet .
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Peshkaqen, Walchira eshte femer :) Persh te dyve !

Per mua me shume rendesi ka bukuria e brendshme sesa ajo e jashtme, sepse e jashtmja me kalimin e kohes fillon dhe plaket, se kush eshte e bukur ose me e bukur nga ato femra, sot ato jane ne qender te vemendjes, neser askush nuk do ti'a dije. Bukuria e brendshme dhe personaliteti i brendshem ka me shume rendesi se ajo e jashtme.
Pse jo dhe per bukurine e jashtme duhet te kujdesemi, por jo te behemi shume te dhene pas saj. Te kenaqemi, ashtu si jemi.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cila eshte Femra me e bukur?

Me e bukura sja ve dot gishtin se asnje sta heq trurin kur i thon , ama secila nga keto ka tipare jasht mase te bukura te marra vecmas .
Se kur themi kush eshte me e bukura presim ate qe i ka te gjitha e jo vetem disa ;)
O Sea kur e ke par Bleonen ti qe te paska len me goj hapur ?
wall e kam pare gati 2 vjete..Ku shkon e rregullohet Bleona kur eshte ne tiran... dhe me ka pelqyer shume sepse nuk kishte trupin e deformuar. kaq..dhe lekuren e paster.. pastaj kam pare dhe ca kengetare tjera..... nejse.per me shume nuk njof asnje..se as une sjetoj ne tr..

rrespekte.
 
Top