• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Cila eshte mosha juaj?

Cila eshte mosha juaj?

 • -17 vjec

  Votes: 2 3.1%
 • 18-24

  Votes: 17 26.2%
 • 25-29

  Votes: 20 30.8%
 • 30-35

  Votes: 9 13.8%
 • 36-43

  Votes: 11 16.9%
 • 44-55

  Votes: 6 9.2%
 • 55+ vjec

  Votes: 0 0.0%

 • Numri i votuesve
  65

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ca Moshe Kenië

une jam 17 ne gusht bej 18 :) u befsha dhe 100 amin
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Ca Moshe Kenië

20 Boj un ne dhjetor qe u bofsha 220 :D
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Ca Moshe Kenië

Une As 18 As 24 :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Ca Moshe Kenië

O Alien vdeksh qe ke vene edhe opsionin 1 vjec hahahah pse re din bebat me u fut ne forum :D

Une 25 :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ca Moshe Kenië

24-29:d hajde pra trroj trroj trroj samalet
Si puna jote dhe une. Se 24 e kam lene perpara 9 muajsh, tani hy tek 25-sa :)

Dhe 3 muaje kap perqafe 25-en!

Hajde shkofshim sa malet te gjithe bashke :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,439
Pikët
113
Përgjigje e: Ca Moshe Kenië

Rrotull 18-24:p:p
 
Top