• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila eshte Pet Peeve juaj?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Pet Peeve do te thote dicka qe dikush ben dhe ty nuk te pelqen. Nje veprim qe ty te merzit kur e shikon te te tjeret. P.sh Njerezit qe futin gishtat ne hunde, flasin me ze te larte, qe nuk jane korrekt etj.

Cila eshte Pet Peeve i juaj?
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Me iritojne njerezit qe flasin me ze te larte ne tel...dhe plus e shoqerojne muhabetin me duar e kembe.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,962
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Njerez qe kur ke dale shetitje te ngjiten nga mbrapa per nje periudhe kohe dhe nuk te shqiten , as me larg as me afer po te rrine gjithmone mbrapa dy hapa edhe duke degjuar çfare flas , zakonisht ndaloj dhe i le te kaloj :)
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Ata qe flasin me ze te larte, dhe femrat qe hane hamburger rruges duke ecur
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Njerzit qe hajne dhe perplasin buzet , dhe kur kercasin dhembet -brr--brr-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Ata qe peshtyjne ne toke pa pike arsye(mbase e kane ves)..
Si shof dot
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

kam nje shoqen time qe kur flet bertet aq sa e degjon e gjithe lagjja. me prek sistemin nervor sa here flet, po skam cbej, nuk e ben me qellim..
 

Xhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
58,720
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

kam shume inat kur pyet dike dicka (dhe e din pergjigjen apo se din) por te pergjigjen duke te te then "look it up", pff oh no sh** einstein, me thuaj po apo jo nese nuk e di apo se di, i will handle how to find the answer myself if you don't know
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,686
Pikët
113
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Ori, gaboj une apo ti me te vertet ke an anger management problem? :p
 

Poeti

Anëtar i ri
Anëtar
May 2, 2011
Postime
4,510
Pikët
0
Vendndodhja
Ferizaj-Kosovë
Përgjigje e: Cila eshte Pet Peeve juaj?

Kur japin pergjigjen per cdo pyetje, edhepse as idene nuk e kane se cka eshte pyetja!
 
Top