• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila eshte pija juaj e preferuar?

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Cfar preferoni Birren apo Verenë

Varet nga rasti..

megjithese nje vere te mire te embel nuk mund ta kthej dot, kto jane te rralla te te bien ne dore ...prandaj ne pergjithesi duhet te zgjedh birren

My favorites 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cfar preferoni Birren apo Verenë

ju jap nga nje got vere juve po un spi pije alkolike sory..

 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Cfar preferoni Birren apo Verenë

Normalisht jam Teatotal= spo alkol dmth por a nje got ver me raste sa per te bere urime e mbaj sa per sy e faqe :p
 

ViRtual_X

V.I.P
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
659
Pikët
93
Titulli: Cfar preferoni Birren apo Verenë

veren shkon me peshk ma shum
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfar preferoni Birren apo Verenë

ku ka pije si birra me BIRRRRRRRRRRR PERHERRRR
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Cfar preferoni Birren apo Verenë

Une pije te jet edhe ca te jet :p Une spi shume por vere te kuqe pi ndonje gote edhe meqe kam miq qe me gjejne vere te mire free gjithmone te vitit 2000 ose 98 :D
 

iva11

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
17
Pikët
0
Përgjigje e: pija juaj...?

vera ...sidomos me personin dhe ne ambientitn e duhur ...;))
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Cila eshte pija juaj e preferuar?

s`me pelqen fare, ...uzo ma

Pija ime baze dhe e preferuar eshte birra dhe vera.
(e thjeshe une, ...jo champagne, gin, vodka, bacardi, baileys, pina colada, amaretto, mojito...):))
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Cila eshte pija juaj e preferuar?

mojito tekila
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Cila eshte pija juaj e preferuar?

Birre :p
 
Top