• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila eshte pija juaj e preferuar?

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
11,462
Pikët
113
Duhet te behesh shembull i mire per komunitetin 😊
Oooo per vete shoku , po komuniteti nuk njeh shembuj..
Veri nji film e jepi ca kokoshka ... aq do komuniteti😃
Hajt gezuar meqe ra fjala🥃...
Pa harram kjo, ka caj mali🤣🤣🤣
 

Eba

V.I.P
Anëtar
Jan 19, 2021
Postime
2,137
Pikët
113
Uji pa gaz, nayral, i fresket, jo i ftohte, jo temperature ambienti. Pija qe me jep me kenaqesi ne bote.
 
Top