• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

Vallaj bezdi e kam kur dikush kerkon te dije sa me shkon paga mujore...
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

me fol pak per veten kjo eshte gjeja qe urrej me shum pasi ne muhabet e siper mund te jemi duke fol per nj-tj apo duke bere biseda rreth nesh edhe imagjino te kthehesh edhe nje her me pas ne pergjigjje boohhh e kam vdekje :D
 

SHKODRANJA-TR

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
TIRANE
Përgjigje e: Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

cke bere naj gja interesante?pffff kush ka nerva me ja shpegu te gjithaaa
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

Me bezdisin shume pyetjet retorike dhe pyetjet tendencioze qe synohet te blejne dicka ...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

pse vonoesh per te kthyer pergjigje. pfff
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Cila eshte pyetja qe ju bezdis...?

:mad:kur me pysin me shume se nje here pse je merzit
 
Top