• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

Mua Qeni :D Nji Tmodh :p
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

Kafsha qe pelqej me shum eshte Macja por ne shpi kam 2 qen :) nice me pelqejn me ben te ndjehem mir si shok :)
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Si mace je dhe vet ti prandaj i pelqen :D
Un si kafsh shtepiake do te doja nje qen te vogel sa nje gogel :)
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

kafsha ime e preferuar eshte qeni ....... ne shpi kam nje pekinez :) por kam shume qef te kem nje haski ................
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

Macja, te cilen aktualisht e kam dhe ne shtepi...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

ku ka kafsh shtepiake me te bukur se femra ?


loooool ato thon qe sa me shume ta ruajsh qenin te han ne fund :p hihih

p.s tema : mua me pelqejn macja i kam qejf shume
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

ku ka kafsh shtepiake me te bukur se femra ?
loooool ato thon qe sa me shume ta ruajsh qenin te han ne fund :p hihih

p.s tema : mua me pelqejn macja i kam qejf shume
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

Kafshet shtepiake i dua shume por jo ne shtepine time sepse me zgjojne nje ndjesi te cuditshme :p!

Por gjithsesi,qenin e mikes time me te mire e dua shume ...
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?

I plq shum kafshet, sidomos qent.

Une kam nje qen dhe nje hamster ( mi ) :) Qeni e ka emrin Bulina,
kurse miu Pikolino. :)
 
Top