• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?Dua nje makine te njejte si kjo. Ashtu me cfare e kam mesuar dhe une.
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
ferrariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

Kjo BMW me lart por, bosh brenda :p

me pelqen por jo se e kam enderr
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

per nje Audi ...ahhhhh -paqe-
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

ahhhhhhhhhhh ajo makina e madness is niceeeee e kam qef po jo qe e kam enderr ti hypi nje here kesaj u pa puna po pa cen ai madness aty se e kam inate ate:p:p:p:p:p:p
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

Me Kte Boj Nomin Pastaj :p

 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

Une e kam shijen me te thjeshte.Mercedes:

 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

me pelqen shum dum dumi:p:pate kam enderr ne dollap:p:p:p
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

Mua me pelqejne te vogle dhe te thjeshta , si psh Peugeot 107 :DOse Citroen, C1 :D

 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

iiiiiiiiiiiiiiiiiii veture franceze.

Une e kam shijen shume te thjeshte:

 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?

nuk jam shume tip qe ngas pas makinave po thjesht nje sa per te pas transport per punt e mia personale si prsh. pun shkoll per te be pazar... Se per me shetit dal ne kemb avash avash per qejf :)
 
Top