• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri bukuria ?

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri bukuria se qe ta dini ke ky Forum jan mbledh tera Misset lol

Hajt pra hudhuni :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

Kur ti shikoj, studioj do filloj të shkruaj :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

bobobo madness kerkon shume parakohe :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

bobobo madness kerkon shume parakohe :p
Ma largo këtë Belle Vie, bie në qetësi unë. Kjo është shkaktarrja e humbjes së toruas dhe e kërkesave absurde :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

Sa shkruan ti, menjëher unë kam rritje të presionit të gjakut! Menjëher ngrihet testosteroni dhe bubëron si magma e vullkanit...:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

madness a do nje cope shalqi...hahaha se te biesh ne qetesi :p haha
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

Madness ;)
Je veux te tue tu sais cette post il vont aler au poubel lol kiff
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

Hahahahahahahaha! Comme vous le dites :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

S'qeka zgjedh goca sipas temes por qenka ber chit-chat...

Un jap voten time per chocollaten dhe just my self..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

PUPA po diskutonim ;) ky nuk eshte sondazh :) tema per kete qellim eshte!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

Tgjitha tmira jan per marchallah cik me teper do vecoja Smiley
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

belle_vie,SmiLey,Marina..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri b

Baftjar emm e di ,e di lol kiss ;)

O cuna aq pak i vlersokat femrat e?
 
Top