• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Lexova dicka ne nje liber kur thoshte :

" Sa me shume te jet e mbuluar nje femer aq me shume terheq mashkullin ... duke nxit fantazine tij.. ai gjithmone tenton te fantazoj mbi format e saj ...se si mund te jen "nga ai pak informacion qe mer.."

Dhe
"Sa me shume te jet e zhveshur nje femer aq me pak nje mashkull fantazon per te .. sepse ai tashme i pa ( t pakten deri diku lol ) dhe sikur nuk nxit fantazine e tij sepse ne nje menyre ai shijon gjysemlakuriqesin e saj duke e par dhe nuk i mbetet shume mister qe ai ta "gjej" ne fantazine e tij...."

Sa mendoni se mund te jet e vertet kjo?
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Nje femer duhet te kete nje veshje pak provokuese. Te lejoje te duken format e trupit, por jo cfare fshihen poshte saj. Ketu nxitet me shume imagjinata e meshkujve. lollol
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

USA ti rri mir se sa her shef avatarin tim fillon e fantazon ...:d
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Lexova dicka ne nje liber kur thoshte :

" Sa me shume te jet e mbuluar nje femer aq me shume terheq mashkullin ... duke nxit fantazine tij.. ai gjithmone tenton te fantazoj mbi format e saj ...se si mund te jen "nga ai pak informacion qe mer.."

Dhe
"Sa me shume te jet e zhveshur nje femer aq me pak nje mashkull fantazon per te .. sepse ai tashme i pa ( t pakten deri diku lol ) dhe sikur nuk nxit fantazine e tij sepse ne nje menyre ai shijon gjysemlakuriqesin e saj duke e par dhe nuk i mbetet shume mister qe ai ta "gjej" ne fantazine e tij...."

Sa mendoni se mund te jet e vertet kjo?
Kjo eshte e vertet , kurioziteti eshte me i madh kur gjerat jane te mbuluara ,te fshehura :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,902
Pikët
113
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Lexova dicka ne nje liber kur thoshte :

" Sa me shume te jet e mbuluar nje femer aq me shume terheq mashkullin ... duke nxit fantazine tij.. ai gjithmone tenton te fantazoj mbi format e saj ...se si mund te jen "nga ai pak informacion qe mer.."

Dhe
"Sa me shume te jet e zhveshur nje femer aq me pak nje mashkull fantazon per te .. sepse ai tashme i pa ( t pakten deri diku lol ) dhe sikur nuk nxit fantazine e tij sepse ne nje menyre ai shijon gjysemlakuriqesin e saj duke e par dhe nuk i mbetet shume mister qe ai ta "gjej" ne fantazine e tij...."

Sa mendoni se mund te jet e vertet kjo?
pune erotizmi
kam deshire kur e zhvezh vete
deri diku qendron shkrimi
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
personalisht smendoj qe keto ndikojne ne eksitimin e nji mashkulli
flas per vete ketu
nji femer qe te te eksitoje nuk e ndihmojne robat ose mosrobat por diçka me e thelle se kaq qe mund te jete intelekti karakteri dhe ne shume raste shikimi flet me shume se çdo robe e veshur ose e zhveshur
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,902
Pikët
113
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

nje MASHKULL niset gjithmone nga paraqitja e jashteme e nje femre GJITHMONE.
Me vone i zbulon te tjerat.
Flas per veten
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Ehhh, kur fillon e rritet testosteroni nuk pyet për fantazira, i zbulon sa hap e mbyll sytë, e bën ditën natë e natën ditë...
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Intelegjenca dhe karakteri , sensualiteti te nje femer tjerat vin me von.
Mos ke ndëruar gjë gjini? Se këtu flitet për meshkujt dhe jo femrat. Do merrni dhe kompetencat mashkullore? Na lini ne meshkujve ta ilustrojm temën dhe të demostrojm sa e vërtet është ajo që ke ''lexuar'' ti...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Mos ke ndëruar gjë gjini? Se këtu flitet për meshkujt dhe jo femrat. Do merrni dhe kompetencat mashkullore? Na lini ne meshkujve ta ilustrojm temën dhe të demostrojm sa e vërtet është ajo që ke ''lexuar'' ti...

Un flas cfare duhet ti fali nje femer , nje mashkulli ..ose cfare gjen nje mashkull tek nje femer ..jo cfare te duhet ty lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Un flas cfare duhet ti fali nje femer , nje mashkulli ..ose cfare gjen nje mashkull tek nje femer ..jo cfare te duhet ty lol
Po jo të gjithë meshkujt e mendojn njësoj si ty, prandaj na lërë neve ta themi. Kur do bjeri kjo egjominia jote e të postuarit...!
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,795
Pikët
113
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Fantazia per femren eshte si te perfytyrosh parajsen femerore , aty ku te con imagjinata .
Fantazia ime eshte si nje vizatim e ngjyrosur me imagjinate, e shikoj brenda mendjes pamjen e ndertuar nga perfytyrimi

Nje femer terheqese eshte ajo kur e ben mashkullin te fantazoje enigmen e saj .
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

tani mbase eshte e vertet por....
nese themi se nje femer e veshur i nxit fantazine mashkullit
pse meshkujt i hedhin me shume shikimi asaj qe nxier xhoksin jashke e jo asaj qe e ka brenda?
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

tani mbase eshte e vertet por....
nese themi se nje femer e veshur i nxit fantazine mashkullit
pse meshkujt i hedhin me shume shikimi asaj qe nxier xhoksin jashke e jo asaj qe e ka brenda?
Ajo eshte dicka e momentit ,ndersa fantazine e mpreh me mire nje femer e veshur ,por ne menyre provokuese. Mashkulli gjithmone fantazon si do ja heqe ,cfare fshihet mbas petkut te mendafshte :p etj ejt.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

Ajo eshte dicka e momentit ,ndersa fantazine e mpreh me mire nje femer e veshur ,por ne menyre provokuese. Mashkulli gjithmone fantazon si do ja heqe ,cfare fshihet mbas petkut te mendafshte :p etj ejt.
cfare fantazi mo aman me kaq porno qe ka mashkulli ska fantazi me murgesha:p
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

cfare fantazi mo aman me kaq porno qe ka mashkulli ska fantazi me murgesha:p
hehehe se di per meshkujt e tjere ,por personalisht me shume me terheq nje flm erotik sesa nje porno :p. Kjo do t'thote qe mashkulli eshte kurioz te fantazoje ,jo direkt e ne teme sic jane filmat porno LOL. kshu dhe puna me femren.
 

Vlonjati

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 24, 2010
Postime
144
Pikët
0
Përgjigje e: Cila nxit me shume "fantazin" e nje mashkulli...?

---------Nje skec humori me Calri Caplinin ishte keshtu---: Nje femer ishte e ulur ne nje stol dhe ajo ishte e veshur thjesht me nje fund dhe bluze, por fundi ishte pakez mbi gju.....dhe CARLI E SHIFTE TERE ENDJE dhe fantazi. Kur ajo u cua , Carli vajti pas ....Ndersa ajo vajti drejt e ne plazh dhe u xhvesh me roba banjo dhe u ul ne rere ...-Ah aty Carli nuk e ndoqi me, iku fare....
--Dmth --kur trupi i femres eshte i mbuluar ( me shije gjithmone ), por lejon te duket "dicka" , por jo gjithcka..
-----------dmth veshja te jete ne harmoni me moralin e kohes, qe te reflektoje edhe Inteligjence & personalitet por edhe sexualitet .kjo nxit fantazine mashkullore, e kam fjalen per testosteronet e mija ,lol
por megjithate varet edhe nga tipi i kafshes , mashkullore--Seicli ka tipin e tij edhe ne ket drejtim
 
Top