• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila pjese e trupit ju pelqen më shumë te vetja ?

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
komentoni per trupin, jo ftyren!
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

aii me pelqejn shum ..por ama gjoksin e kam perfect :p lmaooooooo
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

Syt :S :) :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

puppu mu gjind ALIEN dhe ktu hahaha ... TEK vetja me pelqejn syt se i kam sterr dhe gjoksi :D nice
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

me pelqen beli se e kam te holl :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

Kembet Se I Kam Me Muskuj :p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

Te Hneksha Byrekun belle_vie :p :p

Mua Me Pelqejn Muskujt Se Kam Kaq Vjet Qe I Stervis :D :D :D
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

me pelqen hunda
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

pak ashum te gjitha po (gjoksi )meshum
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

syt i kam te zi sterr ..nice lol
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cila Pjes e Trupit Ju Pelqen Me Shum Te Vetja ë

bycet si braziliane
 
Top