• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Cila stine ju pelqen me shume?

Stina Juaj E Preferuar

 • Pranvera

  Votes: 9 22.5%
 • Vera

  Votes: 16 40.0%
 • Vjeshta

  Votes: 9 22.5%
 • Dimri

  Votes: 6 15.0%

 • Numri i votuesve
  40

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Mua Per Vete Vera Plazhi Tgjitha Femrat Nudo :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Vera normal :)
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Pranvera se vera s'durohet kur shkon temp. 40 grad.
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Vjeshta
Me mahnit peisazhi i vjeshtes
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

dimeri me pelqen shume:p
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

mikaela jepi i vot dimrit se shte sondazh :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Alien ahhaha ja dhashe se kisha harruar me :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

per kte pun jam te kujtoj :p
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Re: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Vera lale te knoq deti :D
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

ja ke fut kot vjeshta eshte stine e shemtuar te ul humorin e tgjitha :D
Alieni Po te na Pelqente e Njejta Stine apo Te Njejtat Gjera Nuk Do Kishim Identitete Te Ndrydhme :D


Vjeshta eshte e papare Me Mahnit Shetitja nen Ngjyrat e Saj qefte edhe nen shiun e Bute
:)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Eh ... Pyetje retorike kjo :)!
Ku ka si stina e veres,eshte vertet magjike gjithsesi ka momente qe edhe dimri me terheq .. Hmmm,qejfe qejfe kjo dynja :D!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

vera kuptohet arsyeja mese e thjesht
libido ne maksimum neuronet bejn rikoshet neper trup ngjyra gri ja le vendin rezeve plot drit e jet
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Vallahi Bilahi Dhe Un Vera Them Se O Stina E Shalve loool
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfar Stine Ju Pelqe Me Shumë

Dhe Vjeshta E Bukur Eshte Per Romantik Por Sic Thash Vera Eshte Akoma Me E Mir Se Eshte Stina E Shalve lol
 
Top