• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cilat fruta preferoni me shume ?!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


mundet te thoni dhe si i beni servis ose mese doni ti shoqeroni ato / me akull /mjalte/ ose disa menyra te ndryshme te veçanta ...
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

Rrushi eshte per mua me i preferuar nga te gjitha frutat.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

pjeshka, kajsia dhe qershiat
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

qershijat , pjeshkat, portokalli, kumbullat,
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

O bo bo,te gjitha te tharta................
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

Shalqi , pjeshke , qershi , kumblla , fiq , mango , avocado , pasion frut , litchie , hurma , papaya , luleshtrydhe , ca portokalle te vogla qe sja maj mend mir emrin , boronica , medra , fiq deti kto lej mendjen .etj
Me pak fjale vdes per fruta .
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

Ishalla jo se na duhesh e gjalle.Ishalla te marresh nje burre qe ka bahce e i mbjell aty,se per ndryshe...............
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

E kom burrin pa bace e ka shpin ne pallat :d
Vec me mbjell frutat ne ballkon ose ti blej ska rrug tjeter burri ..:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

une i pelqej te gjitha frutat :) si them dot jo ;)

shalqi,pjeper,kumbulla te kuqe,molle,portokall,shege,rrush,pjeshka,kajsia,fiq,mango,kiwi,greyfurt,kimça,geshtenja,banane,qershi,luleshtrydhe,avocado,dardha,manaferra,mana te zi :p.....
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

me pelqen dhe komposto me ftuj,,ose komposto me kumbulla te kuqe dhe rrush te thate dhe kajsia te thata kjo del super..ose komposto me luleshtrydhe hmm :) ju sygjeroj keto..
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

goc per shpi te kemi SEa ..kiss
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

rrushe po ktu ku jam i bejne shume te mira :) edhe njeriu meson...plus dhe komposto me vishne del e mire :) bobobo llupse une ..me pelqejne dhe dardhat ...namm namm
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

e di dhe mua me pelqejn shume kto komposto te pjeshkave kumbullave etj etj

a sidomos recel te qershijes, ftonit,kumubllat e zeza,rrushit, ...:) ne biles e kemi si tradit kur me vjen dikush mysafir patjeter kam per te sherby me kto komposto dhe recel :)
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

qershijat , pjeshkat,rrushi
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

kompostot me pelqejne dhe mua :)


dhe me luleshtrydhe del shume e mire :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

Meri :) haji fiqt se te bejne mire ... kiss dushe..
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

vallahi po jan fruta vdes per te gjitha i kam fiksim frutat te gjitha dhe sidomos ti shoqeroj me mjal ose me pana disa mmmmmmmmmmmmm po me leshon goja lenge per tengren fruta mer ra fjal te shkoj te rremoj tek frutat te haj ndonje gje
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

hahaahaahahah Meri do mundohem heren tjeter te ndaj disa lloj frutash nga disa te tjera
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,112
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

Me pelqejne : Portokalli, mandarina, Kiwi, Lichi, Mangue ( Manga) , Rrushi kuq , Kajsia , Fiku dhe Shega :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane frutat me te preferuara tuajat ???

Ftonjte,hurmat,pjeshkat,qershijat,kumllat.rrushi dhe bananet nuk me pelqejn:D:Dportokallet,mandarinat, mollet.

Kto njihere pernjihere:p
 
Top