• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
... Dhe ato qe ju vertet vleresoni me teper ne jeten tuaj?!
Pra diskutoni ato gjera qe kane prioritet ne jeten tuaj ...
Personalisht:
1- Familja
2- Qetesia sentimentale
3- Karriera dhe e ardhmja ...

Po per ju?!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

familja shendeti dhe dashuria!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Shume pak jane tre, kur kemi shume gjera te rendesishme ne jete. Jo gjera relative, por permamente.

  1. Familja
  2. Shendeti
  3. Karriera
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Shume pak jane tre, kur kemi shume gjera te rendesishme ne jete. Jo gjera relative, por permamente.

  1. Familja
  2. Shendeti
  3. Karriera
Ne dimensionin e gjerave me te rendesishme ( te cilat relativisht jane te konsiderueshme ne numer,sipas rendesise) une zgjodha tre te cilat mund te jene shume nenkuptuese ne thelb :)!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Ne dimensionin e gjerave me te rendesishme ( te cilat relativisht jane te konsiderueshme ne numer,sipas rendesise) une zgjodha tre te cilat mund te jene shume nenkuptuese ne thelb :)!
Edhe une form relative e mora, po ta merrja ne forme relevante, cfare kuptimi do te kishte. :)

Po tek ne sikur ka njecik me shume se tre, i shikoje si te pandashme, po hajde behen tolerime kur ka nje numer te kufizuar. :D
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Familja,shendeti,lumturia
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Shendeti
Familja
Puna ..:)
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Familja
Shendeti
Shkolla/puna
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

E kush tjetër se ....Shëndeti , Familja , Puna / Karriera !
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Familja.
Shendeti .
Karriera.
 

the admiral

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
1,380
Pikët
0
Vendndodhja
Europe
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

- njerezit e dashur
- shendeti
- lumturia
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,678
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...

Familja
macoku
edhe shendeti :D
 
Top