• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Hong Kongun
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Po mu dha mundesia gjithe boten rreth e qark ...
Por me shume me qan zemra per Arabin, Ameriken, Dubain, Spanjen,Norvegjin etj etj..

Amerika .....


-enderron-
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,903
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Fiksim e kam te shkoje ne Maçu Piçu, Egjipt ( per piramidat), Kine ( per murin)....uhh sa shume vende dua te shkojeeeee.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,894
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Te gjithaaaa ...:(...Indi dhe Berlin si fillim...
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,744
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

veren qe shkoi isha edhe ne Firence , por isha ne te kaluar nuk qendrova aty veq nja dy orë .. qytet i bukur u dukte , nje mik i imi me tregoj se ka shum Shqiptar aty .. ndosha sivjet shkoj aty .
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Kosoven kam deshire ta vizitoj nje here,por neper fshatra,ta shoj nga afer natyren e bukur kosovare.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

il cammino di santiago qe ja kam premtuar vetes qe nje dite kam per ta bere,tibet, patagonia, kine, kyoto ne japoni, australi e pastaj vine te tjera me radhe..
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,458
Pikët
0
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Boten pa bere asnje perjashtim.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,903
Pikët
113
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

veren qe shkoi isha edhe ne Firence , por isha ne te kaluar nuk qendrova aty veq nja dy orë .. qytet i bukur u dukte , nje mik i imi me tregoj se ka shum Shqiptar aty .. ndosha sivjet shkoj aty .
Ta keshilloj ta rivizitosh. Per mua, nuk ka qytet me bukur pas Beratit.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Venecién,thone qe ka stacion treni shum te bukur.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Irlanden.. dua ti bie gjere e gjate te shijoj natyren e historine
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,262
Pikët
0
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Afrika
-------------------------------------
 

Irfan CANA

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 16, 2011
Postime
1,855
Pikët
0
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

Kanjonin e Missisipit!
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,383
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Cilat vende do dëshironit të vizitonit?

zvicren e ballkanit(ate me det)megjithese jetoj ne zemer te saj,e kam te pamundur ta vizitoj sepse nuk kam as pare e as kohe...
 
Top