• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarë

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
cfar lojtaresh do pelqenit qe te kishte skuadra juaj dhe cili mendoni se do ishte formacioni idealëëëëëëëëëëë
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
une do kisha deshir qe MILANI te kishte keta lojtar Handanovic, Mekses, Etoo, Kaka, bekham,Tiago silva, Mationi, Sergio ramos, Pato, Riberi, Pirlo, Ronaldinjo

FORMACIONI

Handanovic
Sergio ramos Mekses Tiago silva Mationi
Pirlo
bekham Ronaldinjo

Kaka

Etoo Pato
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarë

OO don_zhuan po nesten mer ku ma cove :D

Ne Port Casilias

Mbrojtje: Sergio Ramos , Nesta , Thiago Silva,Mationi
Mesfush:
Beckham Gatuzo Ronaldinho

Sulm: KaKa`
Pato Eto
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarë

FORMACIONI

Portier : j. cesar

Mbrojtes :Cordoba Materazzi Puyol j.Zanetti

Mesfushor : Beckham Stankovic Lampard Gerard

Sulmus : Ibrahimovic Torres
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarë

ata qe ka milani mjaftojne,,,,,,,,,, me pak ndryshime
 
Top