• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cili është problemi i Big Mamës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Oh Big Mama, Big Mama! Si u justifikua? Kështu flasim ne nga Maqedonia! Ncuq Ncuq Ncuq! I turproi krejt shqiptarët e Maqedonisë, të cilët i janë kundërvënë Bigut jo vetëm për fjalorin banal, por dhe për justifikimet absurde.


“Big Katastrofa” e ka qujatur gazeta “Lajm” e Maqedonisë, ndërsa publiku “Big Budallica” hahhaha. Nuk dimë si po mendon ta quajë Rozana Radi e cila,javën që shkoi i tha disa herë Rezarta Shkurtës që ti kërkojë falje Bigut, por ama këtë javë ndodhi e papritura. Bigu u zu me vetë Rozanën hahahhaa.

Çfarë lëmshi! Po nuk mbaron këtu! Big Mama është përzënë nga shtëpia prej “Të Zotit të shtëpisë” dhe ka dalë prej saj. Ndërkohë Bertani s’muni me nejt pa Bigun dhe me vrap i ka shkuar nga pas.

E si kanë ik këta të dy, me vrap janë turr dhe organizatorët e SH.E.RR SHPIJA të cilët e kuptuan se lanë nam e çdo ditë po ju ikën nga një prej emisionit pa arritur nata e skualifikimit ende dhe i kanë kthyer sërisht në shtëpi!!! Ndërkohë në mënyrë të hapur i kanë kërkuar dhe Rezarta Shkurtës që të kthehet ne emision.

ÇFARE SKANDALI!!! ÇFARE RRËMUJE!!!PROGRAMI MË I DOBËT NE TELEVIZIONET SHQIPTARE!!! Hyjnë e dalin njerzit për qejf! Pa pikë organizimi. Janë dhe V.I.P këta! Amon vipat e këtyre!
E kush shoqatë bamirësie i do ato lekë të fitume prej Big Mamës kur ajo prezanton veten në atë mënyrë? Skandal!/shekulli/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top